Alaçatı Otel Monk Otel

Monk Otel Alacati hotel

Alaçatı otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

  • Alaçatı Otel

Monk Hotel

İzmir’de deniz denilince akla ilk Çeşme gelir.

İki mavinin birbiriyle yarıştığı tek yerdir oralar. Umudun en güzel tonuna sahip bir gökyüzü ve keskin bir şekilde kendini belli eden özgürlüğün rengi, Ege Denizi.

Biz tüm hayaller ile geldik Çeşme’ye. Hınca hınç dolu şehir hayatımıza ara verip, biraz olsun nefes alabilmekti umudumuz. Bütün Çeşme bir sonsuzluğu temsil etse de insanın en temel ihtiyacı yerleşme olduğu için bizde başımızı bir yere sokmaya karar verdik.

Şimdi sizin de eviniz olsun istediğimiz otele ilk girdiğimizde, taştan bir bina ve odalar değil de yıllardır görmediğimiz bir dostumuzun evinde kalıyormuşuz hissiyatı kapladı bizi.

Bir yuvayı satın alamazsınız ama misafir olabilirsiniz. Bizler de bir yuvaya misafir olduk, göz açıp kapayıncaya kadar da sahibi. Şimdi istiyoruz ki bizim gibi sizin de her gününüz bir önce ki günün özlemi ve bir sonraki günün neler getireceğini merak ederek geçsin. Uyandığınız her gün size evinizde uyanıyormuş hissini versin, kendinizi güvende sizin mutluluğunuzu sizden fazla düşünen insanların da olduğunu bilin çünkü Çeşme’nin iki mavisi var oldukça umut ve sevgide var olacak.

Şimdi sizin oralarda ne derler bilmiyoruz ama bizim buralar da deniz deyince akla Çeşme-Alaçatı geliyor, yuva deyince de biz geliriz.

Evimiz eviniz olsun gelin her gün Alaçatı’ya yeniden beraber âşık olalım.

Çeşme Alaçatı Çarşısının içinde bulunan Alaçatı Otel deyince ilk akla gelen Monk Butik Otel Alaçatı'da siz değerli misafirlerimizi Monk Otel Alaçatı'nın sakin huzurlu ve otantik bir tatilin keyfini çıkarmaya davet ediyoruz.

Not: Tüm odalarımıza sabahları kek kokusu servisimizdir.

Odalar

Yorumlar

Haberler

Alaçatı Otelleri
Monk Otel Alaçatı
Monk Otel Alaçatı Açıldı

Alaçatı çarşısının içinde bulunan Alaçatı Otel deyince ilk akla gelen Monk Butik Otel Alaçatı Siz değerli Misafirlerimize hizmet vermeye Başladı

Rezervasyon Yap
Alaçatı Otelleri
8. Alaçatı Ot Festivali
06 Nisan - 09 Nisan

Alaçatı Ot Festivali bu sene 8. kez 06-09 Nisan tarihleri arasında düzenlenecektir. Bu festival, Alaçatı doğasının zenginliğini, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerinin kaybolmaması için düzenlenmektedir. Her yıl artan ziyaretçi sayısı ile Alaçatı’nın en önemli festivallerinden biri haline gelmiştir

Rezervasyon Yap
Alaçatı Otelleri
Uçurtma Festivali
13 Mayıs - 14 Mayıs

Çeşme Belediyesi'nin 9 Durak 9 Deneyim projesi kapsamında, 13-14 Mayıs tarihlerinde Reisdere mahallesinde Uluslararası Uçurtma Festivali gerçekleştirilecek. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan festivale yurt içi ve yurt dışından 32 profesyonel uçurtmacı katılacak. Çeşme Belediyesi de 2 gün sürecek festivalde bin adet uçurtma dağıtacak.

Rezervasyon Yap
Alaçatı Otelleri
Big Fish Tournament
27 Ekim - 30 Ekim

Bu sene balikcilik ustalari. 27-30.Ekim tarihkeri arasinda Columbia PFG ana sponsorlugunda, Port Alacati Marina'da " Alacati Big Fish " organizasyonunda biraraya gelecekler. 29-30.ekim tarihlerinde tum balikcilar denize acilip, en buyuk baligin pesine dusecekler. Ayrica "yakala, birak, yasat" temasi ile dunyada koruma altina alinmis türlerin saglikli bir sekilde dogaya geri salinmasi tesvik edilecek. Ayrica karada kalanlar icin duzenlenecek olan workshoplar ile eglenceli bir haftasonu planlaniyor. Turnuva odul toreni ve kapanis partisi bu yazin en gozde mekanlarindan biri olan Single Fin Yellow'da yapilacak.

Rezervasyon Yap
alaçatı otel, taş otel alaçatı, jakuzili otel